TURINYS
1 dalis. Atėjo Nauja Epocha!
2 dalis. Deramai įžengsime į Naują Epochą!
3 dalis. Kur nukreiptas mūsų dėmesys, ten teka mūsų energija.
4 dalis. Mes patys kuriame savo ateitį.
5 dalis. Pirmyn į Svajonę!
6 dalis. Naujas mąstymas pereina į veikimą
7 dalis. Senojo pasaulio pabaiga nulemta.
8 dalis. Tikroji ir melaginga laisvė.
9 dalis. Tikras ir netikras tikėjimas
10 dalis. Besąlyginė meilė ir egoistinė meilė
11 dalis. Trys Pasaulėdaros banginiai. Aukščiausias Dorovės Įstatymas.
12 dalis. Karmos Įstatymas.
13 dalis. Reinkarnacijos Įstatymas.
1 dalis. Atėjo Nauja Epocha!
Daugelis šiuolaikinių astrologų tvirtina, kad 21 amžiaus pradžia susijusi su Vandenio Epochos atėjimu. Vandenio stichija – oras. Maža to, kad oro stichija mobili, besikeičianti ir jautri poveikiams, kas veda prie nusistovėjusių požiūrių ir sanklodų pažeidimo, tačiau ir pats perėjimo į Naują Epochą procesas susijęs su nestabilumu ir chaosu. Todėl šiandieninėmis gyvenimo sąlygomis žmonėms yra ne taip paprasta ir sunku.
Tačiau į pokyčius galima žvelgti skirtingai. Šie pokyčiai yra neišvengiami ir numatyti evoliucijos. O Dieviškasis vystymosi kelias VISADA siūlo pokyčius į gerąją pusę. Eiti prieš Kūrėjo Valią mes negalime – atsirugs. Todėl mums liko tik vienas dalykas – pakeisti požiūrį į vykstančius įvykius. Aukštesnės jėgos tiesiogine prasme stumia mus link greito mūsų mąstymo pertvarkymo, kad kuo greičiau išeitume iš senosios pasenusios sistemos ir veržtumės į tas galimybes, kurios mums atsiveria naujame Kelio etape. Skaityti visą…
2 dalis. Deramai įžengsime į Naują Epochą!
Kai ruošiamės į kelionę, negalime tiksliai pasakyti, kas mūsų laukia priešaky. Todėl stengiamės iš anksto pasiruošti: nagrinėjame maršrutą, skaitome turistinių agentūrų prospektus, ieškome patyrusio gido paslaugų.
Dabar įsivaizduokite, kad mums buvo pasiūlytas grandiozinis maršrutas pavadinimu „Naujoji Epocha“! Be to, negalima išvengti kelionių – laivas pavadinimu „Žemės Planeta“ jau pradėjo judėti ir gali plaukti tik viena kryptimi – nauja ir nežinoma. Mes jau patyrėme „negrįžimo tašką“, kai 2012 m. apmirę laukėme pasaulio pabaigos. Ir dabar mes turime tik vieną išeitį – pasiduoti nuotykiams ir bent apytiksliai suprasti, iš ko šie nuotykiai gali susidėti. Skaityti visą…
3 dalis. Kur nukreiptas mūsų dėmesys, ten teka mūsų energija.
„Neįsitraukite į negatyvias sąmonės būsenas, nuolatos išlaikykite savo sąmonę nukreiptą į pozityvą, šalinkite iš savo gyvenimo visas nekokybiškas apraiškas ir apsupkite save šviesiais Dieviškaisiais pavyzdžiais.
Tai, ką jūs absorbuojate, tuo jūs ir tampate.
Jei neapdairiai pakišate save po informacinėmis srovėmis, jūs tampate negatyvo, kurį tiražuoja masinės informacijos priemonės, transliuotojais.
Kai tik negatyvas apsistoja jūsų sąmonėje, netrukus jis nusėda į fizinį planą įvairiais negatyviais reiškiniais.
Tokiu būdu negatyvas pats save atkuria.
Tačiau lygiai taip pat atkurti pats save gali ir pozityvas.
Visų žemės rutulyje vykstančių mechanizmų valdymo procesas yra jūsų būtybės viduje. Kiekviename iš jūsų yra savotiškas jungiklis, ventilis, kuris arba priverčia jus priimti Dieviškuosius sprendimus, arba sekti nedievišku keliu.
Ir kiekvieną dieną jūs po kelis kartus galite paslinkti savo jungiklį arba į Dieviškąją pusę, arba į nedievišką”. (Gautama Buda, 2014 metų birželio). Skaityti visą…
4 dalis. Mes patys kuriame savo ateitį.
Mūsų mintis turi milžinišką galią! Todėl būtinai ir kuo greičiau turime išmokti mąstyti pozityviai. Jei norime pamatyti supančios tikrovės pokyčius, mes patys turime kokybiškai keistis kiekvieną savo gyvenimo dieną. Skaityti visą…
5 dalis. Pirmyn į Svajonę!
Atsitraukime nuo kasdienio šurmulio. Išjunkime telefoną, įjunkime nuostabią muziką, užimkime patogią pozą, užmerkime akis ir įsivaizduokime trokštamą ateitį. Skaityti visą…
6 dalis. Naujas mąstymas pereina į veikimą
Mūsų laivas „Žemės planeta” pradėjo judėti Naujos Epochos maršrutu. Jis lėtai, bet užtikrintai didina greitį. Mes siekiame puikios ateities ir žinome kaip ją sukurti. Mes patys esame savo gyvenimo kapitonai. Kiekvieną dieną mes galime pripildyti vis naujomis detalėmis mūsų svajonę apie šviesią ateitį. Ir vis didesnio bendraminčių skaičiaus kuriamas vaizdinys su kiekviena diena plėsis bei tvirtės, kol [galų gale] nusės į fizinį planą.
Tačiau vien tik svajų neužtenka.
Kad svajonė išsipildytų, jos link reikia atlikti konkrečius žingsnius būtent fiziniame plane.
Skaityti visą…
7 dalis. Senojo pasaulio pabaiga nulemta
Senojo pasaulio mąstymas remiasi žmonių dėsniais. Šių įstatymų yra daug ir jie kaskart keičiasi. Moralės kartelė visuomenėje nuolat krenta, o įstatymai tampa amoralesni, vis absurdiškesni, prisitaikantys prie mūsų realybės. Žmogaus įstatymų leidyba šiandien primena bjaurų monstrą, tūkstančio rankų ir daugiagalvį.
Dieviškasis Įstatymas, apie kurį kalba Išminties Valdovai, nesikeičia, jam yra milijonai metų. Jame nėra daug nuostatų.
Dieviškasis Įstatymas teigia, kad asmuo, be fizinio kūno, turi ir aukštesnę nemirtingą dalį; kad mūsų gyvenimas, kurį dabar gyvename Žemėje, nėra pirmas ir ne paskutinis, ir kad mūsų nemirtingoji dalis daugybę kartų persikūnija pagal Reinkarnacijos įstatymą.
Ir įvykiai, kurie nutiks mums šiandien ir įvyks ateityje, priklauso nuo to, ką darėme anksčiau – dabartiniame gyvenime ir praeities įsikūnijimuose. Ką pasėsi, tą ir pjausi – tai yra Karmos Įstatymas arba priežasties ir pasekmės Įstatymas.
Trys Dieviškojo Įstatymo banginiai yra Aukščiausias Dorovės Įstatymas, Karmos ir Reinkarnacijos Įstatymas. Visa kita yra šių trijų Dieviškojo Mokymo nuostatų pasekmė. Skaityti visą…
8 dalis. Tikroji ir melaginga laisvė
„… iš tikrųjų jūs esate vergiškai priklausomi nuo jūsų pasaulio daiktų. Esate taip nuo jų priklausomi, kad iš esmės esate savo daiktų vergas, taigi ir jūsų pasaulio aplinkybių vergas. Ir anksčiau ar vėliau prieš jus iškyla klausimas, kokią laisvę pasirinkti. Realią laisvę, Dieviškąją, išlaisvinančią jus nuo vergiškos priklausomybės nuo jūsų pasaulio daiktų. Arba jūs kaip ir anksčiau renkatės būti iliuzinėje laisvėje…” (Numylėtinis Sūrja, 2006 metų sausio 3) Skaityti visą…
9 dalis. Tikras ir netikras tikėjimas
Tikėjimas – tai vaistai nuo baimės. Jis duoda mums drąsos, ištikimybės savo idealams, Dievui.
Tikėjimas – tai skydas. Jis suteikia nepažeidžiamumo dovaną, apsaugo nuo griaunančių pasaulio reiškinių pačiose kritiškiausiose situacijose. Tikėjimas mums duoda džiaugsmą, Meilę, įsitikinimą, ramybę, palaimos jausmą nuo prisilietimo prie Aukščiausiojo pasaulio.
Tikėjimas mums suteikia jėgų veikti. Gyventi prasmingai. Skaityti visą…
10 dalis. Besąlyginė meilė ir egoistinė meilė
Meilė…
Naujajame Testamente sakoma: „Dievas yra meilė“.
Tačiau žmonės meilės sampratoje pateikia visiškai kitokias prasmes. Ir tai, ką dabar dauguma supranta kaip meilę, kažkaip neatitinka Dievo. Į šią šventą sampratą įtraukta daugybė iškraipymų.
Mūsų pasaulis yra dvejopas. Iškraipymai buvo įvesti į bet kokią savybę. Meilė nėra išimtis.
Kai mylime ką nors – savo tėvus, vyrus ir moteris, vaikus ar savo augintinius, pirmiausia tai darome dėl savęs. Mes iš jų tikimės abipusio jausmo ir tam tikrų veiksmų. Mes stengiamės kontroliuoti artimųjų gyvenimą, todėl dažnai mūsų santykiai yra tarsi virvės traukimas. Mes iškeliame sąlygas ir reikalavimus mylėdami, kuo slopiname savo artimuosius. Ir supratę, kad mūsų nemyli taip, kaip norime, susinerviname. Bet kas dėl to kaltas? Mes patys.
Kreipkimės į Valdovus, kad išsiaiškintume. Skaityti visą…
11 dalis.Trys Pasaulėdaros banginiai. Aukščiausias Dorovės Įstatymas.
Trys pagrindiniai Dieviškieji Įstatymai, kuriais remiasi mūsų Visata:
– tai Aukščiausias Dorovės Įstatymas,
– Karmos arba priežasčių ir pasekmių Įstatymas
– ir Reinkarnacijos arba sielų vystymosi Įstatymas…
Šių Įstatymų suvokimas leidžia mums žengti žingsnį į priekį savo evoliuciniame vystymesi, tiesiog įskristi į Naująją Epochą. Kankinančios gyvenimo prasmės paieškos virs supratimu apie tikrąją mūsų prigimtį, supratimu, kur ir kodėl atėjome į šį pasaulį ir ko turėtume siekti, kad taptume savo likimo kūrėjais ir atkurtume vienybę su Dievu mūsų viduje.
Nesuvokdami šių pagrindinių Įstatymų, mes nejudėsime į priekį. Skaityti visą…
12 dalis.Karmos Įstatymas.
Mūsų Mokytojai tvirtina, kad Karmos Įstatymo žinojimas yra pirmas žingsnis, kurio reikia žmogui gyventi pagal savo sąžinę. Jei būtume buvę mokomi šio Įstatymo nuo mažens, nebūtume padarę daugelio dalykų, dėl kurių dabar gailimės.
Rytų žodis „karma“ yra plačiai vartojamas visame pasaulyje – dažniausiai kaip frazė „užklupo karma“. Kas yra karma ir kodėl ji mus užklumpa?
Karma reiškia „veiksmą“ ar „veiklą“. Kiekvienas veiksmas turi savo rezultatą, pasekmę. Todėl Karmos Įstatymas kitaip aiškinamas kaip priežasties ir pasekmės įstatymas. Liaudies išmintis išsaugojo šio Įstatymo prasmę patarlėje „ką pasėsi, tą ir pjausi“. Skaityti visą…
13 dalis.Reinkarnacijos Įstatymas.
Visą gyvenimą mes kažko mokomės, pažįstame pasaulį, tobulėjame profesionaliai, tobulėjame dvasiškai. Jei gyvenimo tikslas yra tobulinimasis, tai juk vieno gyvenimo neužtenka, kad pasiektume idealą ar pažintume visas Kūrinijos paslaptis.
Nejaugi Dievas taip neracionaliai sutvarkė žmogaus gyvenimą, kad jis ateitų į pasaulį, įgytų mažutėlę dalelytę žinių bei patirties, o paskui nueitų į nebūtį?
Kam išvis tobulėti, jei visi mirsime? Ar mums kas nors atsitinka po mirties? Kas yra gyvenimo prasmė? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsako Reinkarnacijos įstatymas (dar žinomas kaip persikūnijimo Įstatymas) kartu su Karmos Įstatymu.
Leidinio redaktorius Tatjana Martynenko