„Kunrig” mantros tekstas:
Om Namo Bhagavate /
Sarva Durgate Pari Šodhani Radžaja /
Tathagataja /
Arhate Samjaksam Budhaja /
Tathagataja /
Om Šodhani /
Šodhani /
Sarva Param Bišodhani /
Šodhe Bišodhe /
Sarva Karma Avarana Bišodhani Svaha
Budos Vairočanos mantros „Kunrig” praktika padeda išsilaisvinti iš trijų žemiausių pasaulių (pragaro, dvasių, gyvūnų). Nuolatinė Kunrig mantros praktika priveda prie Budos Vairočanos realizacijos ir prie šios būsenos priveda visas gyvas būtybes. Tam, kad pasiektumėte didesnį efektą, skaitant mantrą “Kunrig” rekomenduojama vizualizuoti save Budos Vairočanos formoje
Filmo autorius Svetlana Ižika.
Vardas Vairočana reiškia „Tą, kuris panašus į saulę” arba „Spinduliuojantis šviesą”. Vairočana yra vienas iš penkių Dhjani Budų. Jo išmintis – tai Dharmadhatu išmintis. Dharmadhatu – Tiesos karalystė, kurioje viskas atrodo taip, kaip yra iš tikrųjų.
Vairočanos išmintį taip pat vadina Visaapimančia Dharmakajos Išmintimi. Dharmakaja – Įstatymo Kūnas, arba tobula Budos prigimtis. Transcendentinė Vairočanos Išmintis atskleidžia aukščiausiosios realybės sferą ir neutralizuoja neišmanymo, paklydimų nuodus. Jo išmintis laikoma šaltiniu, taip pat visos Dhjani Budų išminties išdava.
Jo spalva yrabalta (arba žydra), simbolizuojanti tyrą sąmonę. Jis valdo eterį ir įkūnyja sąmonės skandą: kai kurose sistemose asocijuojama su formos skanda.
Jo simbolis yra – mokymo ratas, arba Įstatymo ratas. Jis reiškia Budos mokymą. Jo aštuoni stipinai savimi išreiškia Kilnų Aštuonialypį Kelią, kurį Gautama paskelbė savo pirmajame pamoksle po nušvitimo.