Gautama Buda,
2005 m. birželio 4 d.
Nėra jokių rekomendacijų, kaip kiekvienam iš jūsų kurti savo gyvenimą, išskyrus bendras rekomendacijas, kurias mes duodame. Bet kaip pritaikyti mūsų rekomendacijas savo konkrečiame gyvenime, turite spręsti patys. Visada prisiminkite, kad niekada dėl nieko nereikia savęs prievartauti. Tikrasis evoliucinis vystymasis pagal Dieviškuosius Įstatymus nereikalauja jokios prievartos nei iš kitų žmonių pusės, nei iš jūsų pusės.
Jeigu jūs nepasiruošę įstoti į aukštesnį etapą, tai jums neverta versti save laikytis tų apribojimų, kurių jūs kol kas negalite prisiimti dėl savo sąmonės nepasiruošimo. Turite žinoti, ko turite siekti, bet neturite savęs prievartauti.
Jeigu turite kažkokį vidinį netobulumą, kuris trukdo jums pakilti į aukštesnį laiptelį, pats faktas, kad suvokėte šią netobulybę esant jumyse, bus garantija to, kad anksčiau ar vėliau atsikratysite šios netobulybės.
Jeigu ant jūsų indo atsirado dėmė, tai ją gali būti sunku per vieną kartą nuvalyti. Bet jeigu kiekvieną dieną dėsite pastangas tam, kad atsikratytumėte šios dėmės, tai anksčiau ar vėliau jūs išvalysite savo indą.
Lygiai toks principas veikia jūsų sąmonės pakeitimui. Jūs keičiate savo sąmonę visą laiką viso gyvenimo laikotarpiu. Svarbiausia – žinoti, ko turite siekti ir kur išreikšti kasdienį kryptingumą.
Numylėtasis Lanello,
2005 m. birželio 3 d.
jūsų laiku, kaip niekada anksčiau, Kelias labai sunkus. Labai daug pagundų jus supa ir tikrai nėra paprasta išsaugoti aukštą dvasinį lygį, būnant gyvenimo sumaištyje ir jūsų miestuose džiunglėse.
Visa tikrovė, kuri jus supa, turės būti pakeista. Žmogus turi išskleisti savo Dieviškąjį potencialą ir priartėti prie gamtos. Gyvenimas turi būti kaip galima paprastesnis ir turtingesnis vidinio turinio, o ne pilnas išorinių pasilinksminimų, kurie, jeigu susimąstytume, taip panašūs į laukinių žmonių pasilinksminimus. Ir tai, kaip kartais šiuolaikinis žmogus apkarsto save papuošalais, labai panašu į manierą puošti save, būdingą laukiniams.
Todėl pagal tai, kaip žmogus rengiasi, kokią muziką klauso, kokį gyvenimą linkęs gyventi, galima spręsti apie jo dvasinių pasiekimų lygį, apie jo dvasinį progresą arba degradaciją.
Ir jeigu iš mūsų pakylėtosios sąmonės būsenos pažvelgtumėte į žmonių visuomenę, tai pirma, kas jums kristų į akis, būtų tai, kad pagal savo lygį žmonija vidutiniškai neviršija laukinių žmonių išsivystymo lygio.
Ir jums labai sunku būna atsisakyti jus supančių išorinių blizgučių, gyvenimo panašybės. Jeigu jūs įdėmiai išanalizuosite viską, kas jus supa jūsų gyvenime, tai, kuo jūs užsiėmę didesnę dienos dalį, ir jeigu jūs tai padarysite be išankstinės nuomonės, tai jūs nustebę aptiksite, kad 90 procentų laiko, kurį jūs praleidžiate Žemėje, išnaudojate visiškai veltui iš jūsų tobulėjimo Dievuje požiūrio taško.
Numylėtasis Kuthumi,
2005 m. birželio 29 d.
Žmonijos dauguma turi suvokti sąmonės pakeitimo būtinybę ir gauti supratimą, kokių žingsnių šia kryptimi ji turi imtis. Tolesnis darbas yra paprasčiausias technikos reikalas. Ir to, kas sumanyta, įgyvendinimas įvyks savaime, neišvengiamai, kai tik žmonių galvose tvirtai įsitvirtins vaizdas to, kur link jie turi veržtis. Todėl jėgos, kurios didina materialiojo pasaulio iliuziją, labai gerai išmoko panaudoti visus technikos ir mokslo pasiekimus tam, kad palaikytų žmonių sąmonėje neteisingus elgesio stereotipus ir neteisingus pavyzdžius, kuriais žmonės savo gyvenime vadovaujasi.
Visa galingiausia šiuolaikinio pasaulio industrija nukreipta būtent į tai, kad didintų iliuziją. Geriausi žmonijos protai deda savo pastangas tik tam, kaip nukreiptų žmonijos dėmesį į viską, kas didina iliuziją. Juk jūs žinote, kur nukreiptas jūsų dėmesys, ten teka jūsų energija. Todėl žiūrėdami reklaminius klipus, reklaminius prospektus, afišas jūs neišvengiamai savaime pajungiate savo energijas jūsų pasaulio iliuzijos didinimui. Industrijos, panaudojančios jūsų Dieviškąją Energiją iliuzijos didinimui, tobulumas neturi ribų. Žmonės rūpinasi įsigijimu tų daiktų, kurie primetami jų sąmonei iš išorės. Užsidega noru turėti gražius niekalus. Ir vaikydamasis vis naujų ir naujų daiktų žmogus priverstas eikvoti vis daugiau ir daugiau savo pastangų ir energijos. Jam jau neužtenka Dievo duotos Energijos ir tam, kad tęstų šias lenktynes, jis skatina save paslaugiai jam siūlomais dopingais ir trankvilizatoriais. Ir jau būdami ties 40 metų riba dauguma žmonių tampa tokie ištuštėję ir nusiaubti dėl šio nesibaigiančio daiktų ir malonumų vaikymosi, kad paprasčiausiai nesugeba savo sąmonėje sutalpinti tų dalykų, apie kuriuos jiems kalbama šiuose diktavimuose.
Tačiau amžius žmonių, kurie savo vidumi nuskursta, su kiekvienais metais vis jaunėja. Ir daugelis jaunų žmonių jau nuo vaikystės pasijungia į nesibaigiantį šio pasaulio daiktų ir malonumų vaikymąsi. Ir šita karuselė tęsiasi iš gyvenimo į gyvenimą. Ir dabar daiktų ir malonumų troškimo įtampa pasiekė tokį aukštą aistrų įkarštį, kad mažai kas išlaiko šias beprotiškas malonumų ir pasitenkinimo lenktynes. Ir tik iškritęs iš šių lenktynių dėl sunkios ligos ar dėl nusigyvenimo, sėdėdamas prie suskilusios geldos, žmogus pradeda pagaliau susimąstyti apie pačius paprasčiausius dalykus, apie kuriuos jis turėjo mąstyti savo gyvenimo aušroje. Dėl ko jis atėjo į šį pasaulį? Kokia jo egzistavimo šiame pasaulyje prasmė?
Todėl būtų gerai, kad neprieitumėte iki visiško savo gyvenimo sužlugdymo tam, kad pradėtumėte susimąstyti apie tokius svarbius dalykus, kaip jūsų egzistavimo materialiame pasaulyje prasmė. Nepriveskite savo gyvenimo iki katastrofos. Suraskite savyje jėgų sustoti, nueiti į šalį nuo malonumų, daiktų ir beprotiško pasimėgavimų vaikymosi. Ir pasistenkite iš šalies stebėti tuos žmones, kurie eikvoja savo neįkainojamus gyvenimus ir Dievo jiems dovanotas energijas iliuzijos didinimui, nes visos jų mintys ir siekiai visiškai sutelkti į iliuzinį pasaulį.
Jūsų užduotis – suvokti visus savo gyvenimo momentus, kai eikvojate savo Dieviškąją Energiją ne Dieviškiems tikslams, o šio pasaulio tikslams. Nėra nieko už jūsų pačių ribų, kas priverstų jus siekti dar vieno menkaverčio daikto arba gauti malonumą žiūrint populiarų koncertą, futbolo rungtynes ar ilsintis prestižiniame kurorte. Jūs ir tiktai jūs patys verčiate save vaikytis visų šių nereikalingų dalykų. Jus verčia jūsų norai, jūsų kūniškasis protas, viskas jūsų viduje…
Iš esmės visi žmonės, esantys įsikūnijime, yra apsėsti savo kūniškojo proto.