AŠ ESU Nada.
Šiandieną atėjau taikaus pokalbio apie tai,kas liečia visus Žemės gyventojus.
Atėjau pakalbėti apie šeimą, apie namus, apie tai, kas yra neatskiriama žmogiškojo gyvenimo sritis ir be ko žmogiškasis gyvenimas nebus visavertis ir harmoningas.
Labai daug žmonių savo šeima nusivylę. Jie išsako savo nepasitenkinimą ir jų namai pavirto į kankinimų kameras.
Kodėl tai vyksta? Ir kaip tai galėjo atsitikti, kad daugeliui pats švenčiausias dalykas – jūsų vaikai negauna meilės ir rūpesčio bei priversti augti kivirčų ir atviros nesantaikos aplinkoje?
Numylėtiniai, juk taip buvo ne visada. Ir jūsų jėgoms yra sugrąžinti į savo šeimą harmoniją, meilę ir ramybę.
Norėčiau pakalbėti apie moters vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje. Norėčiau, kad prisimintumėte, jog moteris visų pirma yra namų židinio, taikos ir ramybės namuose saugotoja.
Tada, kai kiekvienoje šeimoje, kiekvienuose namuose įsiviešpataus taika, meilė ir harmonija, priešingoms jėgoms bus labai sunku išlaikyti visuomenę nuolatinėje baimėje dėl ateities.
Būtent šeima, jos gerovė yra sveikos visuomenės pagrindas.
O šeimoje ypatingą vaidmenį atlieka moteris. Todėl, kad būtent nuo moters priklauso jaukumo, rūpinimosi ir meilės aplinkos namuose sukūrimas.
Todėl šiandieną, visų pirma, kreipiuosi į moteris. Jūsų vaidmuo visuomenėje dabar pirmaeilis. Būtent nuo jūsų priklauso, kokius idealus išpažins kita žmonių karta. Būtent nuo jūsų priklauso tas dorovinis pradas, kurį sugebėsite įskiepyti savo vaikams, ir tas dorovinis pagrindas, kurį jūs įstengsite išsaugoti savo šeimoje.
Moters ir vyro santykių tyrumas savaime prisideda prie šeimos ir vaikų sveikatos.
Tada, kai jūsų santykiai pagrįsti tikrąja meile, esate ištikimi savo doroviniams idealams, tokioje aplinkoje vaikai įstengs sugerti, įsisąmoninti tikrąją meilę. Ir su motinos pienu gautos meilės kokybė pasiliks su jūsų vaikais iki gyvenimo pabaigos.
Ar susimąstėte kada nors, kad Dieviškosios aplinkos sukūrimas daugumoje vienos ar kitos valstybės šeimų per vieną žmonių kartą gali sukurti visuomeninius santykius, atitinkančius aukščiausius moralės ir dorovės kriterijus?
Todėl būtent šeima, būtent santykiai šeimos viduje ir su vaikais yra tai, kur reikia nukreipti priešakinės visuomenės dalies pastangas.
Šeimoje nėra antraeilių klausimų. Viskas svarbu. Svarbu ir vaiko gimimo planavimas, ir rūpinimasis jo auklėjimu bei išsilavinimu. Svarbu šeimos viduje sukurti santykius, pagrįstus rūpinimusi ir globa. Šioje atmosferoje būsimoji karta sugers viską būtina tam, kad neštų tai per gyvenimą ir pritaikytų bet kurioje veiklos sferoje.
Ar susimąstėte, kodėl jūs tuokiatės? Kam ir kokiu tikslu?
Kaip ir bet kurioje kitoje žmogiškojoje veikloje, labai svarbus šeimos sukūrimo motyvas.
Ir jeigu tuokiatės todėl, kad užsiiminėtumėte seksu bei teisėtu pagrindu patenkintumėte savo lytinius instinktus, tai didelė tikimybė, kad po tam tikro laiko šeima jums taps našta ir tiesiog kančia, nes tai,ką darote tam, kad gautumėte asmeninį pasitenkinimą ir malonumus, negali atnešti jums tikrosios laimės.
Jeigu jūs kuriate šeimą tam, kad padėtumėte vienas kitam ir eitumėte gyvenimu turėdami tikslą gimdyti vaikus, kurie jūsų būtų išauklėti geriausiomis tradicijomis, tai šiuo atveju jūsų šeima bus labiau priartėjusi prie idealo.
Tačiau tam, kad visada būtumėte savo šeimoje laimingi, jums būtina, kad pirmoje vietoje jūsų gyvenime būtų aukščiausiojo dorovės įstatymo garbinimas, taip visuotinai priimtoje kalboje jūsų gyvenimuose vadinamas Dieviškasis Įstatymas.
Taigi, kai visą savo gyvenimą jūs skiriate Aukščiausiajam Įstatymui, tada ir jūsų šeimos santykiai bus kuriami pagal aukštus moralės ir dorovės standartus.
Kantrumas ir kantrybė yra tos sutuoktinių savybės, kurios paprasčiausiai yra būtinos, kad bendras gyvenimas būtų ilgas ir laimingas. Kantrumas ir kantrybė – tai tos savybės, kurios išplaukia iš meilės, tikrosios meilės, pagrįstos Dieviškaisiais standartais.
Galite pastebėti, jog viskas jūsų gyvenime priklauso nuo to, kiek jūs sugebate į savo gyvenimą įvesti Dieviškąjį Įstatymą.
Ir bet kurioje žmogiškojo gyvenimo srityje visada yra du pagrindiniai požiūriai: Dieviškasis ir nedieviškas.
Ir šeimos gyvenimas nėra jokia šios taisyklės išimtis.
Dar daugiau aš jums pasakysiu: visų pirma šeimoje turi sudygti patys aukščiausi dorovės idealai.
Kai jūs iš pat pradžių teisingai sieksite sukurti savo šeimą ir po to visą gyvenimą kantriai bei planingai palaikysite savo ketinimus, tai jūs būtinai turėsite stiprią šeimą, kurioje laimė bus nuolatinė.
Ir kadangi vienas iš pagrindinių šeimos sukūrimo tikslų yra vaikų gimimas, tai jų gimimu reikia pradėti rūpintis dar gerokai iki jų pradėjimo. Todėl, kad kuo išmintingesni ir tyresni bus sutuoktinių tarpusavio santykiai, tuo didesnė tikimybė, kad jūs, kaip savo būsimą kūdikį, prisitrauksite sielą, turinčią didelius dvasinius pasiekimus.
Kodėl gimsta tiek daug vaikų ir kodėl tie vaikai, laikui bėgant, kelia tėvams nepasitenkinimą?
Todėl, kad vaikų gimimo procesas paliktas savieigai. Jūs nesirūpinate tuo, kad pats pradėjimas būtų aukščiausias Dieviškosios Kūrybos aktas. Juk būtent pradėjimo ir vaikų gimimo procese jūs, žmonės, panašūs į Dievus.
Ir tas aukščiausias kūrybinis aktas dažniausiai nukreiptas į šalutinį seksualinių linksmybių efektą.
Ar po to verta aimanuoti dėl savo vaikų? Ne, pagal Karmos Įstatymą jūs kaip savo vaiką pritraukiate tokią sielą, koks yra jūsų sąmonės lygis ir motyvas, sudarant santuoką, pradėjimo momentu, nėštumo procese. O pirmaisiais jūsų mažylio gyvenimo metais ypač svarbus motinos vaidmuo, nes būtent tuo metu kūdikis tarytum sugeria ne tik jūsų poelgius, bet ir jūsų mintis.
Jeigu jūs teisingai nusiteikę, jei jūsų motyvai teisingi, tai su kiekvieno kūdikio gimimu jūs įgyjate laimę ir sukuriate sau nuopelnus kitiems įsikūnijimams. O jau ir šiame gyvenime brandos metais įgyjate pelnytas šeimos laimės dovanas.
Bet jeigu vaikai jums yra atsitiktiniai kūriniai, tai vargu ar jūs būsite laimingi ir kažin ar jūsų namuose gyvens laimė.
Trumpame pokalbyje aš negalėjau paliesti visų klausimų, susijusių su šeima ir vaikyste.
Tačiau svarbu tai, kad daugelį jūsų priverčiau susimąstyti apie tai, kaip viskas yra svarbu jūsų gyvenime. Ir kiekvienas jūsų žingsnis sukuria pasekmes, kurios gali atnešti laimę arba nelaimę.
Faktiškai jūs patys esate savo laimės kūrėjai.
Būtina tik nuolatos išsaugoti sąmoningumą ir nuolat jausti savo vienybę su Dievu.
AŠ ESU Nada.
(2014-06-26) Visų pirma šeimoje turi sudygti patys aukščiausi dorovės idealai. Valdovė Nada
Panašūs įrašai