Šiame leidinyje tęsiame pokalbį apie muziką ir publikuojame Šeimos-jaunimo komiteto organizacijos „Viršūnės Švyturys“medžiagą.
Roko muzika viską griauna
Kokia muzika daro mus geresniais, gydo,
įneša į mūsų gyvenimą ir supantį pasaulį grožį ir harmoniją?
Kokia muzika pažeidžia supančio pasaulio harmoniją, niokoja
protą, sielą, psichiką, kūną … ?
Muzika daro didelį poveikį mums ir supančiam pasauliui. Subjektyviai galime pajusti, tarsi prisiliečiame prie nuostabaus, nešančio džiaugsmą, taiką, harmoniją, energiją, susitaikymą, pripildantį tyrumu, ramybe, gerumu, išmintimi; arba engimas, niokojimas, privedantis iki blogos savijautos; sentimentalios būsenos įdiegimas, jausmingumo arba beviltiškumo jausmo; susierzinimo, susijaudinimo…
Japonų mokslininko Emoto Masaru dėka galime gauti supratimą apie galingo transformuojančio supantį pasaulį energetinį informacinį muzikos poveikį imant pavyzdį, kaip ji veikia vandenį.
Vanduo – labai įprasta ir kartu nuostabi medžiaga. Vandens vidinė struktūra savimi parodo teisingų erdvinių struktūrų hierarchiją, kurių pagrinde yra panašus į kristalą „vandens kvantas“, susidedantis iš 57 jos molekulių. Ši stabili energetinė struktūra, kuri fiziškai gali būti suardyta tik aukštos koncentracijos spirito ar panašių tirpiklių tirpale. „Vandens kvantai“, grupuodamiesi gali sukurti antraeiles struktūras kaip kad šešiasieniai iš 912 vandens molekulių.
Vandens struktūra kopijuoja energetinį informacinį lauką, kuriame ji yra.
Paprastas vanduo
Šaltinio vanduo
Arkties ledas
Vanduo iš užteršto vandens telkinio
Biologiškai aktyvi, labiausiai tinkama gyviems organizmams – „sveikame“ vandenyje yra šešiasienė kristalinė struktūra su aiškiai sukurtais ryšiais.
Emoto Masaru bandymai vandenį veikiant skirtinga muzika, parodė, kad vienų muzikos rūšių poveikio metu paprastame vandenyje formuojasi skirtingos šešiasienės kristalinės struktūros. Šių muzikinių kūrinių išskirtinė savybė ta, kad jos atitinka jų muzikiniam piešiniui, ritmo ir garso harmonijos įstatymams – struktūriniam sandaros įstatymui ir vystymosi procesų ritmams, kurie būdingi fundamentaliai Gyvybės tvarkai visuose jos pasireiškimuose.
Bethoveno Pastoralė
Mocarto 40 simfonija
Liaudies šokis “Kavači”
Gydančioji “Chado” muzika
Bachas “Goldbergo variacijos”
Tai – klasikinė muzika, tikroji liaudies muzika, taipogi senieji giedojimai, tikrosios patriotinės dainos, rytietiškos mantros.
Suderindama mus su Gyvybės harmonija, ši muzika gali gydyti mūsų kūną ir sielą; pripildyti energija ir kūrybiniu aktyvumu.
Jei linkę klausytis tokios muzikos, tai jūsų sąmonė, vidinis pasaulis susiderinę su harmonija, kūryba, sveikata ir vystymusi.
Veikiant kitų tipų muzikai paprastame vandenyje kristalinė struktūra nesiformuoja aplamai, o prieš tai susiformavusi kristalinė vandens struktūra suardoma:
“Sunkaus roko” muzika
Toks griaunantis poveikis būdingas iškreiptai muzikai: visų rūšių roko muzikai, džiazui, vudu, tango, bliuzui, fokstrotui, “soul”, kurie iškreipia ritmo ir garso harmoniją, būdingą žmogaus, gamtos, Visatos gyvenimui; išderina gyvybiškai svarbias struktūras ir procesus, niokoja jas energetiškai, nepaisant tuo pačiu gaunamo trumpalaikio įspūdžio fizinio ir emocinio susijaudinimo bei pasitenkinimo(pereinanti į negatyvią sąmonės būseną.
Jeigu jums patinka tokia muzika ir būnate ten, kur ji skamba, jūsų fizinė ir dvasinė sveikata yra pavojuje, nes nors ir lėtai, bet negrįžtamai griauna gyvybinius ryšius supančiame pasaulyje ir žmoguje, vesdama jo psichiką, dorovę, sielą, protą, jausmus, kūną į degradacijos procesą.
Daugelis mano, kad simpatija vieniems muzikiniams kūriniams ir kitų nepriėmimas yra skonio reikalas. Tačiau šis „skonis“ formuojasi pagal energetinį informacinį muzikos panašumo žmogaus sąmonei, jo siekiams, jo vidiniam pasauliui, principą.
Jei viduje siekiame harmonijos, taikos, meilės viskam, kas gyva, iškreiptą muziką priimame kaip prievartą, disonansą, kakofoniją, chaosą.
Jei žmogaus sąmonė susitelkusi į save patį, ribota proto nuostatų, materialių interesų ir siekio gauti malonumus, jis negalės klausytis klasikinės muzikos gyvenimiškų turtų, jos gyvai kuriamos geros naujienos, gailestingą iš Šviesos ir Harmonijos sferų žemyn nusileidžiančią, atitolinančią mūsų kraštutinius poreikius jiems ir alkį.
***
Jeigu šiame „Siriaus“ leidinyje iškelta tema jums artima,
ir norite pasidalinti medžiaga, kurią turite šia tema, asmenine patirtimi ir nuomone,
galite kreiptis su laišku į visuomeninę organizaciją : “Sirius“
e-mail’u: mtv757@yandex.ru
arba paskambinti telefonu:
(3812) 590-196,
8-950-796-8290
Leidinio redaktorius Tatjana Martynenko mtv757@yandex.ru
Taika jums, Šviesa ir Meilė!