Mūsų mintis turi milžinišką galią! Todėl būtinai ir kuo greičiau turime išmokti mąstyti pozityviai. Jei norime pamatyti supančios tikrovės pokyčius, mes patys turime kokybiškai keistis kiekvieną savo gyvenimo dieną.
Nuo ko gi pradėti?
Valdovų rekomendacijos yra gana paprastos ir prieinamos. Pavyzdžiui, paprasčiausias būdas atsikratyti negatyvo – nenukreipti ten savo dėmesio energijos. Apsupti save grožiu visomis apraiškomis.
„… vienas paprastas dalykas gali pagerinti jūsų būseną: išjunkite televizorius. Nustokite palaikyti pokalbius apie negatyvius jūsų pasaulio reiškinius. Sutelkite savo dėmesį į pozityvą: gėles, gamtą, gyvūnus, saulę, Valdovų atvaizdus. Namuose ir darbe apsupkite save nuostabiais pavyzdžiais, šviesiais tonais.
Iš savo gyvenimų išimkite visas vargingumo, menkumo apraiškas. Ir stebėkite save. Ar nepasidarys jums geriau?
Įsijunkite švelnią, harmonizuojančią muziką arba tylias, melodingas jūsų klausą glamonėjančias mantras. Erdvę aplink save pripildykite pozityviomis energijomis.
Nuolatos savo gyvenime jums reikia kontroliuoti tik du dalykus: savo vidinę būseną ir išorinę aplinką. Išimkite iš savo sąmonės negatyvias mintis ir jausmus bei iš savo aplinkos išimkite neteisingus, bedieviškus pavyzdžius”. (Didysis Dieviškasis Nukreipėjas, 2013 metų birželio 25)
Tik šie du dalykai gali sugrąžinti jums džiaugsmą gyvenimu, jūsų būtybę pripildyti harmonijos ir meilės.
Visa tai yra mūsų jėgoms. Jums tiesiog reikia išsiugdyti kilnų įprotį sutelkti dėmesį į tai, kas gražu, visame kame išmokti įžvelgti gerąją pusę. Į pasaulį žvelgti optimistiškai.
Taigi, mes pradėjome išsilaisvinti nuo „šiukšlių“ savo gyvenime. Vis rečiau naršome neigiamas naujienas, vedame vis mažiau tuščių pokalbių ir vis rečiau lankomės socialiniuose tinkluose. Iš tikrųjų pasidarė lengviau. O kiek atsirado laisvo laiko! Dabar reikia tai užpildyti kažkuo geru.
Tiesiog dabar galime pritaikyti naujas žinias apie tai, kad mūsų galioje yra kurti tą ateitį, kurios norime. Treniruosimės.
Ir čia yra Valdovų pasufleravimas.
„…tai, ko jums būtina išmokti artimiausiu metu, – tai atidirbti pozityvų nusiteikimą jus supančiai tikrovei. Jūs turite auginti savo sąmonėje teigiamą savo šalies, savo gyvenvietės, pagaliau savo šeimos ateities vaizdą.
Tegul tampa įpročiu … medituoti dėl Rusijos gerovės. Pasileiskite puikią Rusijos kompozitorių klasikinę muziką, Rachmaninovo, Čaikovskio, žymių pasaulio kompozitorių – Bacho, Beethoveno, Mozarto muziką.
Pamąstykite, kokią norėtumėte matyti savo šalies ateitį.
Nesikuklinkite išsakyti pačias iš pirmo žvilgsnio fantastiškiausias idėjas. Kurkite savo sąmonėje laimingą savo šalies ateitį. Jeigu jums sunku susikoncentruoti į savo šalį, tai galite pamąstyti apie veiklą, kuria gali užsiimti jūsų grupė.
Ir jeigu nepriklausote jokiai grupei, tai savo sąmonėje galite kurti savo šeimos ateitį, savo giminių ir artimųjų, pagaliau savo paties ateitį.
Ir jeigu jums neužtenka fantazijos, kad sugalvotumėte laimingą ateitį savo šaliai, savo šeimai ir sau, tai pagalvokite, ką jums reiškia laimė. Ką norėtumėte pakeisti savo gyvenime, kad visąlaik jaustumėte laimės, ramybės, harmonijos, Meilės būseną.
Netgi paprasčiausiai būdami pakylėtos sąmonės būsenos ir atmesdami slegiančias mintis ir jausmus, jūsų pasauliui jūs tampate Šviesos šaltiniu.” (Numylėtinis Lanello, 2005 metų gegužės 29)
Kadangi mes su jumis esame prisijungę prie pasaulinio pozityvaus mąstymo tinklo, galime skirti bent 10–15 minučių per dieną šiam svarbiam geresnės ateities įvaizdžio kūrimo procesui. Tai yra tarsi kasdienė rytinė mankšta ne tik kūnui, bet ir protui bei sielai.
Kuo daugiau mūsų bus, tuo stipresnis bus poveikis. Ir kai susirinks kritinė žmonių, įsitikinusių palankiu įvykių pokyčiu planetoje, masė, tada mūsų dėmesio energija pritrauks šviesią ateitį.
Pradėkime nuo savęs ir pasaulis pasikeis.
Jelena Iljina,
Tatjana Mikušina
VIDEO
„Kelionė į ateitį”
4 dalis.Mes patys kuriame savo ateitį
Skyriai
1 dalis. Atėjo Nauja Epocha!
2 dalis. Deramai įžengsime į Naują Epochą!
3 dalis. Kur nukreiptas mūsų dėmesys, ten teka mūsų energija.
4 dalis. Mes patys kuriame savo ateitį.
Leidinio redaktorius Tatjana Martynenko