AŠ ESU Atėnė Paladė.
Vėl pas jus atėjau šiandieną.
Tikriausiai jūs manęs nepamiršote ir prisimenate, kad AŠ esu Karminės Valdybos narė.
Mane taip pat žino kaip Tiesos Deivę.
Ir kažkada seniai žmonės mane garbindavo specialiai mano garbei sukurtose šventovėse.
Tai buvo seniai, mano mylimoje Eladoje.
Ir dabar noriu jums priminti apie tai, kad AŠ esu teisingų karų globėja.
Viskas jūsų pasaulyje turi dvejopą pobūdį. Todėl, kad ir kaip jums atrodys keista iš Manęs tai girdėti, be neteisingų karų yra ir teisingų.
Todėl, prieš nusprendžiant dalyvauti viename ar kitame kare, reikia labai gerai suprasti tuos motyvus, kurie veda jus ir tuos žmones, apdovanotus valdžia ir priimančius sprendimus, pradėti karą.
Visų pirma turite suprasti, ar šiame kare jūs ginsite savanaudiškus interesus, ar ginsite savo žemę, savo būstus, savo šeimas nuo išorinio priešo, kuris grasina jums ir bombarduoja jūsų žemę.
Labai svarbus kiekvieno kare dalyvaujančio kario motyvas. Ir jeigu žmogus eina į karą su bet kuriuo savanaudišku motyvu, tai dalyvavimas kare šį žmogų pasunkins jo neteisingo veiksmo karma.
Savanaudiškas motyvas gali būti pinigai, garbė, valdžia, pareigos arba titulas, taip pat karo grobis.
Karmos įstatymas yra labai sudėtingas šios Visatos įstatymas. Todėl išnagrinėkime, kaip dalyvavimas neteisingame kare atsilieps šaliai ir jos žmonėms, kurie šiame kare dalyvauja.
Aišku, bet kuriame kare naudojama prievarta ir žūsta žmonės. Todėl svarbu suvokti, kokią karmą gaus ta šalis, kuri dalyvauja neteisingame kare.
Kiekvienas dalyvaujantis neteisingame kare gauna savo karmos dalį. Tačiau kiekvienas karo dalyvis turi motinas, gimines. Ir visa šeima, ir netgi tolimi kare dalyvaujančio žmogaus giminaičiai dalijasi nužudymų ir sugriovimų karmą.
Tokiu būdu silpnėja šeima ir visa giminė, kas gali būti fizinio ir protinio giminės išsigimimo priežastis. Tokiu būdu neteisingo karo karma paliečia netgi tuos žmones, kurie yra tolimi nuo tiesioginio dalyvavimo kariniame konflikte.
Be to, egzistuoja neteisingame kare dalyvaujančios šalies karma. Ši karma gula ant visų šalies gyventojų ir pasiskirsto tarp visų visuomenės narių. Paprastai tai veda prie šaliai skirtos Dieviškosios energijos tėkmės nutraukimo.
Dieviškosios energijos trūkumas pasireiškia kaip gausos nebuvimas, badas, didelės gyventojų dalies psichiniai sutrikimai: šizofrenija, apsėdimai, depresija, polinkis savižudybėms, agresijoms.
Žinoma, didesnė neteisingo karo karmos dalis tenka tiems žmonėms, kurie nusprendžia pradėti tokį karą.
Tačiau, kaip anksčiau sakiau, karminė našta gula ir ant kiekvieno šioje šalyje gyvenančio žmogaus. Todėl nė vienas karas negali įvykti, jeigu nebus žmonių, kurie sutinka dalyvauti kare dėl asmeninės naudos, pasipelnymo ar turėdami tikslą tobulinti savo žudymo įgūdžius su gyvais taikiniais.
Sveika visuomenė niekada nesileis įtraukiama į neteisingą karą, nes per daug gerai suvokia atsakomybę, kuri gula ant daugelio kartų.
Dabar apie teisingus karus. Tuo atveju, kai karys dalyvauja mūšyje turėdamas tikslą apginti savo šalį, savo žemę, savo šeimą ir neturi asmeninio pasipelnymo tikslo, savanaudiškų interesų, kai yra pasiruošęs paaukoti savo gyvybę bendrai savo šalies gerovei, tai tokie veiksmai laikomi teisingais ir netgi kario mirties atveju nesilpnina šeimos, kuriai jis priklauso, o atvirkščiai, energiškai ją sustiprina.
Pasiaukojimas dėl artimųjų išgelbėjimo gali būti traktuojamas kaip neprievarta tuo atveju, jei žmogus pasirengęs būti gyvu skydu tarp puolančiųjų ir savo artimųjų.
Šis aukščiausias pasiaukojimo aktas sukuria gerąją karmą visai giminei ir šaliai.
Šiandieninio mano Laiško tikslas buvo atsakyti į klausimą apie teisingus ir neteisingus karus.
Manau, kad esant dabartinėms pasaulyje susiklosčiusioms sąlygoms, mano Mokymas bus naudingas jums ir galėsite jį panaudoti.
AŠ ESU Atėnė Paladė
Leidinio redaktorius Tatjana Martynenko mtv757@yandex.ru