…
2011 metų kovo 12 Uranas [įėjo] į Avino ženklą artimiausiems septyneriems metams iki 2018 metų.[2]
Sisipažinkime su astroloų nuomone apie šią astrologinę situaciją ir pabandykime suprasti, kas mums gręsia.
“Visas Urano Zodiakas praeina per 84 metus. Įeidamas į Aviną jis atveria naują ciklą. Pasaulyje prasideda atsinaujinimas, žymiai pagreitėja vystymasis. Avinas – Zodiako pradžia, ugningas ir iniciatyvus, veiksmingas, nekantrus ir karingas ženklas. Uranas – nenuspėjama planeta. Ir ženklas, ir planeta susiję su individualiu įsitvirtinimu. Dominuojantis jų žodis – Aš. Tačiau priešais Aviną Zodiake – Svarstyklės. Iš tikrųjų jis siekia partnerystės. Uranas valdo Vandenį, kolektyvo ženklą.
Uranas susijęs ir su individualizmu, ir su kolektyviniais, į ateitį nukreiptais projektais, kuriuose individualumas paklūsta bendram tikslui. Šis tikslas gali būti ir abstraktus bei fantastiškas, ir visiškai realus. Uranas susijęs su naujomis technologijomis, individualia bei kolektyvine kūryba. Jei kalbėtume apie vieną žmogų, tai būtų reta meninė kūryba (nors būna ir taip – kubistai, futuristai, didesnioji Pikaso kūrybos dalis), dažniausiai – mokslinė. Su Uranu susiję moksliniai atradimai, išradimai. Uranas suteikia minties drąsą, mąstymo bei poelgių originalumą ir nepriklausomumą. Urane – pilotai bandytojai, kelio praskynėjai, geologai ir futurologai, astrologai bei astronomai, žmogaus teisių gynėjai bei disidentai. Viskas, kas yra nauja, neįprasta, drąsu, originalu yra susiję su šia planeta.
Iš kolektyvo požiūrio taško, uraniška kūryba – tai naujų žmogiškojo bendro gyvenimo formų kūryba, nukreipta į ateitį(komunos, moksliniai tiriamieji kolektyvai), kūrimas naujų, technologiškai prisotintų mokslinių-gamybinių, pramoninių, energetinių kompleksų(Komsomolskas prie Amūro, BAM-as, įvairios HES, aviacijos gamyklos). (Mūsų laiku tai, tikriausiai, Skolkovo ir nanotechnologijos. T.M. pavyzdys).
Tačiau Uranas turi ir kitą pusę. Jis gali pasireikšti kaip ekstremizmo, abstrakcijos, žiaurumo planeta, net iki nežmogiškumo(„kerta mišką – skiedros laksto“).Abstraktus tikslas taip gali užvaldyti žmogų bei kolektyvą, jog realybė tampa bereikšmė. Žmogus sąmoningai ir su didžiu entuziazmu paklūsta principui, idėjai, projektui. Jis jaučiasi tarsi ledinio abstrakcijos vėjo išskleista burė. Kajus sudeda žodį „Amžinybė“ – tačiau jo širdis užšąla.
Gerai, jeigu tai iš tiesų progresyvus, realiais skaičiavimais pagrįstas projektas. Tačiau būna ir taip, kad individualybė atsiduoda prieš Dievą sukilusiam demonui (tas pats uraniškas sumanymas). Vaizduotėje iškyla fantasmogoriniai, įmantrūs, keisti, netikėti, nerealūs paveikslai. Mitologijoje Uranas – klaikių, išsigimusių, grėsmingų, gigantiškų monstrų, šimtarankių milžinų, titanų(tačiau ir Prometėjo dėdė – archetipinio uraniškojo personažo!) tėvas. Jo vislumas pribloškia.
Urane, deja, ne tik rekordininkai, bet ir ekstremistai, ir teroristai. Jis susijęs su netikėtomis griūtimis, katastrofomis, staigiais, šokiruojančiais įvykiais.
Aišku, negalima viską primesti tik Uranui. Paprastai jis pasireiškia įvairiose kombinacijose su kitomis planetomis“.[3]
Kaip matome, Uranas, iš tiesų yra revoliucinga planeta, kuri neišvengiamai padaro pokyčius ir visuomenėje, ir moksle. Be to šie pokyčiai gali būti ir globaliai pozityvūs, ir globaliai negatyvūs, viskas priklauso nuo visuomenės sąmonės būsenos, kuri patenka į planetos energijų poveikį.
Susipažinkime: kokį poveikį padarė paskutiniai du Urano tranzitai Avino ženkle visuomenei ir mokslui.
Truputis istorijos
Jei pažvelgsime į paskutinius du Uranus Avino ženkle, tai galima vienareikšmiškai pastebėti, jog esant tam pačiam Uranui atsiranda globalinės metamorfozės ir šios revoliucinės metamorfozės gali nešti su savi milžiniškas energijas, ir kuriamąsias, ir griaunamąsias. Tačiau bet kuriuo atveju atsiranda nauja visuomenė.
Paimsiu tik keletą įvykių pagal kiekvieną iš šių Uranų:
1843-1851 – Uranas Avino ženkle
visuomenėje
Pats svarbiausias šio laikmečio įvykis – 1848 metų Komunistų manifestas ir jo parengtos socialinės revoliucijos beveik visose Europos šalyse, 1848-49 metų Revoliucijos. Pavymui seka valstybinė reakcija ir žmonių laisvių suvaržymai(kas, kaip taisyklė, krenta Uranui Jaučio ženkle)
moksle
„Termodinamikos pagrindus XIX amžiaus viduryje padėjo Viljamas Tomsonas (lordas Kelvinas) ir Klauzijus. Jie(iš pradžių) suformulavo du termodinamikos įstatymus; be to, pirmą įstatymą jau žinojo Germanas Helmgolcas. Kolorijų supratimas buvo galutinai palaidotas. Renkinas ir Tomsonas kaip pakaitalą pristatė bendrą energijos supratimą (1852), jau ne tik kinetinės, tuo pat metu Maeris ir Džoulis formuluoja visuotinį energijos tvermės dėsnį“ (Vikipedija, fizikos istorija).
1927-1934 – Uranas Avino ženkle
visuomenėje
Pats svarbiausias įvykis – 1929 m. visapasaulinė ekonomikos krizė. Ekonomikos žlugimas, naujas visuomenės perorganizavimas. Politikos (kaip laisvų piliečių veiksmų) išnykimas totalitarizmo naudai. Masinių represijų pradžia Rusijoje, pasiruošimas ir Hitlerio 1933 m. atėjimas į valdžią. Valstybinės reakcijos stiprinimas, žmonių laisvių naikinimas.
moksle
„Pagaliau, 1920-ais metais buvo aptikti iš karto keletas esminių kvantinių reiškinių, nepaaiškinamų iš klasikinės pozicijos…
…Luisas de Broilis pasiūlė, kad korpuskuliarinis-banginis dualizmas būdingas ne tik šviesai, bet ir medžiagai…Boras apibendrino jo „papildomuosius principus“: korpuskuliarinis ir banginis reiškinių aprašymas vienas kitą papildo; jei mus domina priežastinis ryšys, panašus į korpuskuliarinį aprašymą, o jei erdvės-laiko paveikslas, tai banginis. Faktiškai gi mikroobjektas nėra nei dalelytė, nei banga; šios klasikinės sąvokos atsiranda tik dėl to, kad mūsų prietaisai matuoja klasikinius dydžius. Boro mokykla aplamai manė, jog visi atomo atributai egzistuoja neobjektyviai, o atsiranda tik sąveikaujant su stebėtoju. „Nėra realybės, nepriklausančios nuo jos stebėjimo būdo“(Boras)…
1928: Polis Dirakas davė reliatyvinį kvantinės mechanikos (Dirako lygtis) variantą ir numatė pozitrono egzistavimą, davęs pradžią kvantinei eletrodinamikai“ (Vikipedija, fizikos istorija).
Taigi, praėjusį kartą Uranas įžengė į Avino ženklą 1927 metų kovo 31 d. Beveik lygiai septyni metai iki šio įvykio Valdovai ėmėsi eilinio bandymo prisibelsti iki įsikūnijime esančių žmonių širdžių. Ir tai suprantama, nes žinodami galingą Urano planetos poveikį, žmonijai buvo būtina parodyti lengvesnį kelią.
Ar pamenate pačią pirmąją Valdovų žinią iš „Agni Jogos“ knygos?
1920 m. Kovo 24 d., Londonas
Aš – tavo gerovė.
Aš – tavo šypsena.
Aš – tavo džiaugsmas.
Aš – tavo ramybė.
Aš – tavo tvirtovė.
Aš – tavo drąsa.
Aš – tavo žinios.