Brangūs draugai,
2012 metų birželio 2 dieną buvo Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntinio Tatjanos Nikolajevnos Mikušinos paskaita Rygos latvių bendruomenės namų Didžiojoje salėje (Ryga, Latvija).
Paskaitos tema – „Senojo Mokymo Esmė” Paskaita vyko globojama Viešpaties Šivos.
Paskaitoje dalyvavo virš 400 žmonių. Dauguma dalyvavusiųjų buvo iš Latvijos. Taip pat buvo svečių iš kitų šalių: Lietuvos, Rusijos, Bulgarijos, Ukrainos, Turkijos, Lenkijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos.
Paskaita užtruko apie tris valandas. Paskaitos pabaigoje visiems dalyviams Viešpats Šiva davė savo palaiminimą.
Paskaita įvyko latvių šviesnešių atkaklumo, kryptingumo ir pastangų dėka. Dėl šilto svetingumo ir rūpesčio Tatjana Nikolajevna visą mėnesį galėjo gyventi Latvijos teritorijoje komfortiškomis sąlygomis, kad atstatytų jėgas ir pasiruoštų paskaitai.
Tikimės, kad visi dalyvavusieji paskaitoje galėjo gauti išsamų pristatymą apie Mokymą, kurio Išminties Valdovai moko milijonus metų.
Norinčiųjų dalyvauti paskaitoje skaičius viršijo galimybes. Todėl ne visi norintys galėjo dalyvauti paskaitoje. Tačiau neverta nusiminti! Leidybos Namai „Sirius” padedant Rygos leidyklai „Sol Vita” išleido knygą „Senojo Mokymo Sūtros”. Knygą sudaro 26 pagrindiniai Išminties Valdovų Mokymo teiginiai, kurie paaiškinami trumpomis Valdovų diktavimų, duotų per Pasiuntinį T. Mikušiną, citatomis. Šią knygą, Vadovaujant Viešpačiui Šivai, Mikušina parašė šių metų pavasarį. Knygos turinys sudarė pagrindą paskaitos „Senojo Mokymo Esmė”, vykusios 2012 metų birželio 2 dieną Rygoje.
Žemiau pateikiame šios knygos Pratarmę ir informaciją norintiems ją įsigyti.
Pratarmė
Žmonija palaipsniui įžengia į naują epochą – Vandenio Epochą. Vandenio stichija – oras. Oro stichija žmonijai duoda tokias savybes, kaip paslankumas, veikla, gyvumas, permainingumas, lankstumas, vinklumas, imlumas, bekraštybė, žinių troškimas. Oras yra nepriklausomas, laisvas. Ir tuo pačiu visaėdis bet kuriai informacijai. Informacijos laisvė – charakteringa mūsų laikmečio savybė. Ypatingai mes tai matome pagal įvairių dvasinių mokymų kiekį, kurie gausiai išstatyti parduotuvių lentynose ir Internete. Deja, tarp šių naujų mokymų labai maža tikrųjų.
„Atėjo metas, kai praktiškai visos žinios tapo atviros ir laisvai prieinamos knygų lentynose ir Internete.
Tačiau ateinančios epochos ypatingumas susijęs su tuo, kad kaip žmonėms atsiveria teisingos žinios, lygiai taip pat atsiveria ir tos žinios bei ta informacija, kurios nėra teisingos, o yra protinių svarstymų ir kūniškojo proto apmąstymų vaisius.”
Sanat Kumara, 2011 metų gruodžio 27 diena
Mano, kaip Didžiosios Baltosios Baltosios Brolijos Pasiuntinio užduotis, – duoti pagrindines nuostatas ir skiriamuosius požymius to Mokymo, kurią Žemės žmoniją moko Išminties Valdovai. Kartais juos vadina Pakylėtaisiais Valdovais arba Didžiąja Baltąja Brolija.
Šis Mokymas nėra naujas Mokymas. Jam milijonai metų.
Tačiau kiekvienu istoriniu laikotarpiu žmonijai reikia perduoti atnaujintą Mokymą. Keičiasi kalba, keičiasi medžiagos pateikimas ir laiškų perdavimo būdas, tačiau esmė lieka nepakitusi.
„Mes ateiname vėl ir vėl ne tam, kad pateiktume naują Tiesą, o tam, kad jūs prisimintumėte tą Senąją Tiesą, kurią žinojote seniai, bet pamiršote, nes per daug panirote į materialumą. Ir štai dabar atėjo laikas prisiminti savo Ištakas ir į jas sugrįžti…
Tai ta Tiesa, kurios jūs mokėtės senojoje Lemūrijoje ir Atlantidoje, visose kada nors Žemėje egzistavusiose praeities ir dabarties Misterijų Mokyklose.”
Serapis Bėjus, 2007 metų birželio 24
Šios knygos tikslas – išskirti pagrindines Mokymo nuostatas, kurių Žemės žmoniją moko Išminties Valdovai.
Joje yra 26 Mokymo pagrindai. Šios senosios tiesos atskleidžiamos per citatas iš Laiškų, kurios išminties Valdovai davė per mane, kaip savo Pasiuntinį, 2005-2012 m.m.
Į kiekvieną Valdovų citatą galima žvelgti kaip į sūtrą[1], sudarančią Mokymo pagrindus, ir priverčiančią samprotauti, apmąstyti senąsias tiesas.
Ši knyga nepriklauso pramoginio skaitymo kategorijai. Ji numatyta įsigilinantiems skaitytojams, kurie kiekvieną Mokymo teiginį žiūri kaip į rimtą dvasinį darbą. Kiekvieną Mokymo teiginį ištisą dieną reikia apmąstyti. Ir tik po to, kai įsisavinsite vieną Mokymo teiginį, vertėtų pradėti skaityti sekantį.
Kadangi vieni Mokymo teiginiai papildo ir paaiškina kitas jo nuostatas, reikia perskaityti visus teiginius tam, kad būtų aiškūs tie momentai, kurie pradžioje gali kelti klausimų arba gali atrodyti kaip vienas kitam prieštaraujantys.
Perskaičius knygą, vėliau ją būtina perskaityti iš naujo. Skaitytojas pastebės, kad daugelį Mokymo nuostatų priims kitaip, jos atvers jam naują Tiesos supratimą, taip pat už atskirų jo nuostatų leis pamatyti Mokymo vienybę.
T. N. Mikušina
***
„Senojo Mokymo Sūtros”
Valdovų laiškai per T. Mikušiną. – Omskas
Leidybos namai „Sirius”, 2012. – 224 psl., spalv. iliustr.
Šios knygos tikslas – supažindinti skaitytoją su pagrindinėmis Mokymo, kurio Žemės žmoniją moko išminties Valdovai, nuostatomis.
Knygoje yra 26 pagrindiniai Mokymo teiginiai. Šios senosios tiesos atskleidžiamos per citatas iš Laiškų, kuriuos išminties Valdovai davė per savo Pasiuntinį 2005-2012 m.m.
Į kiekvieną Valdovų citatą galima žvelgti kaip į sūtrą, sudarančią Mokymo pagrindus, ir priverčiančią samprotauti, apmąstyti senąsias tiesas.
Formatas 98х140 mm
Kietas viršelis, 224 psl., spalv. iliustr.
Knygos kaina(be persiuntimo išlaidų) – 210 rublių.
Užsakyti knygą paštu:
E-mail: sirius.book@gmail.com
Теl. Omske: (3812) 489-187, +7-908-114-2478
užsakymus galima siųsti SMS – žinutėmis
http://sirius-ru.net/
Leidinio redaktorius Tatjana Martynenko
Taika jums, Šviesa ir Meilė!
[1] Sutra, taip pat sutta (sanskr. gija, pali sutta) – senosios Indijos literatūroje lakoniškas ir nesusieti pasisakymai, aforizmai, vėliau – tokių pasisakymų sąvadas (iš internetinės Wikipedijos enciklopedijos).